Tipy na potraviny

Po dlouhé době vás všechny moooc zdravím u nového článku! Tenhle článek je takový první nástřel nového konceptu, který bych ráda občas přidala na tyto stránky. Bude se jednat o články, které budou postupně aktualizovány a rozšiřovány. To znamená, že dnes vám například sepíšu 5 tipů na potraviny, které mě nějakým způsobem zaujaly a až mě příště zase nějaká potravina nadchne, tak jí sem dopíšu. Abychom to měli všechno na jednom místě a ne rozházené po různých článcích, stories a příspěvcích.

Nuže, začínáme.

1. Chlebová směs

Tahle chlebová směs z lidlu je skvělá například v případě, že vám dojde čerstvé pečivo a z časových důvodů (nebo když se vám prostě nechce) nestíháte zajít do obchodu.
Vezmete směs, přilijete vodu a za pár hodin máte chleba. Péct můžete v domácí pekárně nebo normálně v troubě.

2. Pohankové pukance

Pohankové pukance používám například do jogurtu nebo skyru či tvarohu. Pohanka nemusí svou chutí oslovit zrovna každého, ale v této formě typickou chuť pohanky nezaregistrujete a je to proto dobrá varianta (stejně jako třeba pohanková krupice), jak pohanku do jídelníčku zařadit.

3. Kokosové chipsy z DM drogerie

…těch bych se ujedla! Jsou strašně dobrý, přidávám je třeba do ovesné kaše, nebo nějakého dezertu. (A někdy ujídám i jen tak… pssst.)

4. Čerstvý sýr

5. Jasmínová rýže

6. Tagliatelle (Lidl)

Moje oblíbené čerstvé těstoviny. K sehnání v italském týdnu v Lidlu! Zkoušeli jste už čerstvé místo sušených? Za mě diametrální rozdíl! Jednou za čas koupím a pochutnáme si, klidně jen tak s pestem a parmezánem.

7. Kokosová tapioka

Občas, když mě honí mlsná a jsem líná si něco připravovat, tak sáhnu po téhle kokosové tapioce.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*