Služby

Nabídka služeb:

AKTUÁLNĚ: Z důvodu vyhlášení nouzového stavu v ČR poskytuji momentálně služby pouze formou online spolupráce, je tedy možné se domluvit na skype či zoom konzultaci nebo na telefonátu. Děkuji za pochopení. Pro domluvu prosím využijte primárně emailovou adresu: katerina.kudlacova@gmail.com 

Nabízím individuální nutriční poradenství ať už ve formě osobní konzultace v naší nutriční poradně v Brně, nebo online. Zakládám si na komplexním a individuálním přístupu, protože každý jsme jiný a proto nelze dávat univerzální rady. Nutriční poradenství probíhá na profesionální úrovni na základě podrobné anamnézy a tělesné analýzy na bioimpedančním přístroji.

Nabídka nutričního poradenství při:

  • redukci tělesné hmotnosti a tukové hmoty (zdravé a správné hubnutí bez hladovění)
  • sportu, regeneraci, zvýšení výkonnosti a nabírání svalové hmoty
  • tvorbě nových zdravých návyků (dlouhodobá spolupráce na zlepšení a ozdravení životního stylu)

Dále je možné zaměřit se na:

  • výživu při trávicích potížích či potravinových alergiích a intolerancích
  • výživu při nespecifických trávicích potížích, syndromu dráždivého tračníku a Low FODMAP dietu
  • výživu v těhotenství a při kojení
  • výživu dětí pro optimální vývoj a zdravotní prevenci
  • výživu ve stáří a onemocnění

Nabídka seminářů a přednášek:

V případě zájmu připravím vzdělávací seminář či přednášku na vybrané téma pro školy, firmy a jejich zaměstnance, apod. Možné jsou i skupinové konzultace v oblasti výživy, prevence onemocnění a péče o zdraví.

V roce 2018 se například uskutečnily tyto semináře.

Co u mě nenajdete?

Nejsem zastáncem předražených doplňků stravy na hubnutí či jiných “zázračných” produktů. Stejně tak u mě rozhodně nenarazíte na extrémní dietní postupy nebo univerzální návody na hubnutí/zdraví. Zakládám si na profesionálním, komplexním a individuálním přístupu a naučím Vás jak se správně stravovat bez těchto zbytečností. Jednodušše, chytře a hlavně s ohledem na Váš životní styl a zdravotní stav. Společně najdeme životní styl a přetvoříme návyky tak, aby Vám dlouhodobě vyhovovaly a byly šité přímo Vám na míru. Budu Vám poradcem i podporou a společně Vám pomohu k dosažení vašich cílů.

Ceník:

*Platba pouze v hotovosti.

**Možnost vystavení Dárkového poukazu (elektronicky na e-mail, nebo tištěného v obálce (vyzvednutí osobně)) na vyžádání.

Kde se nutriční poradna nachází?

AKTUÁLNĚ: Z důvodu vyhlášení nouzového stavu v ČR poskytuji momentálně služby pouze formou online spolupráce, je tedy možné se domluvit na skype či zoom konzultaci nebo na telefonátu. Děkuji za pochopení. Pro domluvu prosím využijte primárně emailovou adresu: katerina.kudlacova@gmail.com

Časté dotazy:

Jak se k Vám do poradny objednat?

Pokud si chcete domluvit osobní konzultaci u mě v poradně, kontaktujte mne prostřednictvím e-mailu: katerina.kudlacova@gmail.com. Ve zprávě prosím v krátkosti uveďte s jakým problémem se na mne obracíte.

Na objednání mne prosím kontaktujte výhradně prostřednictvím e-mailu (pouze v krajních případech na telefonní číslo). Abych Vám mohla nabídnout volný termín, nejdříve musím nahlédnout do rezervačního systému, proto bych se s Vámi po telefonu nemohla na termínu ihned domluvit.

Kdy obdržím odpověď?

Vzhledem k měnícímu se časovému vytížení se k Vám odpověď ode mne dostane zpravidla do 3 dnů, nejdéle však do týdne. Pokud by Vám odpověď nepřišla, zkuste mne kontaktovat na sociálních sítích nebo tel.č. 774060994.

Jakou máte otevírací dobu?

Otevírací doba je pouze dle předchozího objednání. Možné jsou jak všední dny, tak některé víkendy. Vše je na domluvě.

Nejsem z Brna. Je možná konzultace i jinde?

Pokud nejste z okolí Brna, ani sem nejezdíte, není problém se domluvit na konzultaci online (po skype či telefonu). Výhledově bude také možné domluvit si osobní konzultaci včetně měření na bioimpedančním přístroji na Dobříši.

Kdo služby nabízí?

Výše uvedené služby nabízí Bc. Kateřina Kudláčová, univerzitně vzdělaný nutriční terapeut. Více informací se dozvíte zde.

Máte-li jakékoliv další dotazy, kontaktujte mne prostřednictvím e-mailu.
Budu se na Vás těšit.

Bc. Kateřina Kudláčová, nutriční terapeut